Baza subwencji na kursy dla firm

Uczestnicy z wybranych koncernów przygotowali dokumentację dot. funduszy unijnych i w porozumieniu z nami przekazali adekwatne zgłoszenia do instytucji finansujących. Potwierdzamy iż w ramach funduszu unijnego „Dolnoslaski Program Społeczny” na dwa Szkolenia Z Zarządzania Sprzedażą subwencję dostały poniższe projekty:
  • Warsztaty Szkoleniowe dla Operatorów Maszyn w przedsiębiorstwie Konwikpol
  • Szkolenia z budowania biznesu impulsem innowacji.
  • "Budowa infrastruktury szerokopasmowego dostępu do Internetu przez firmę SKYWARE s.c."
  • import źródłem sukcesu firmy EKO-TECHMOT Miśkiewicz S.J.
  • innowacyjny system AMS do zarządzania zasobami portów lotniczych efektem prac badawczo-rozwojowych przeprowadzonych przez Terkom
  • sporządzenie innowacyjnych elementów konstrukcji przyczep transportowych i boksów dla koni.
  • PKWiU 30.92.20.0
  • opracowanie i wdrożenie metodyki produkcji segmentowych taśm ściernych szerokich.
  • sporządzenie i wdrożenie nowej gamy plastyfikatorów fosforoorganicznych opartych na izopropylofenolu
  • opracowanie i wdrożenie przez firmę Górecki wzoru nowoczesnego kołpaka samochodowego
  • opracowanie modernizacyjnej grupy związków o aktywności stabilizującej potencjał błony komórkowej
  • sporządzenie WZORU PRZEMYSŁOWEGO nowoczesnego ODKURZACZA I uruchomienie GO DO PRODUKCJI
  • sporządzenie, implementacja nowoczesnych opakowaniowych folii spożywczych APET z udziałem recyklatów
  • system wytworzenia elektronicznych usług umożliwiających podgląd na żywo przebiegu zawodów biegowych z wykorzystaniem metodyki GPS, map interaktywnych oraz procesu kamer cyfrowych.
  • unowocześnienie laboratoryjnej infrastruktury badawczo-rozwojowej firmy BioCentrum
  • proces monitorowania jakości energii elektrycznej z przesyłem zasobów po GSM.
  • proces testowego wstrzykiwania błędów do osystemowania dla telefonów komórkowych
  • stworzenie ogólnonarodowego ośrodka innowacji i transferu technologii w zakresie e-zdrowia
  • uruchomienie nowoczesnego modelu B2B w ramach usług serwisowania i utrzymania ruchu w Queris Sp. z o.o.
  • implementacja nowoczesnego programu elektronicznej wymiany danych typu business to business.
  • implementacja modelu redakcyjnego HUBERT mającego na celu automatyzację procesów biznesowych między partnerami
  • implementacja modułowego technologicznie rozwiązania informatycznego w Bookland.net w celu zautomatyzowania wymiany informacji w procesach biznesowych
  • zbudowanie nowoczesnego portalu umożliwiającego oszacowanie energochłonności budynków wraz ze wskazaniem optymalizacji.
  • stworzenie inteligentnej wyszukiwarki dostawców mebli i sprzętu kuchennego oraz oprogramowania wspomagającego samodzielne procesowanie zabudowy kuchennej.
  • wypracowanie mobilnego serwisu dla społeczności sportowców i dostawców usług sportowych
  • stworzenie internetowego serwisu umożliwiającego samodzielne tworzenie i optymalizowanie kampanii reklamowych w Internecie.

18.04.2018. 08:39